Strony internetowe

Tworzę niepowtarzalne strony, oparte o unikatowy design i funkcje, jeśli chcesz aby Twój business nie był postrzegany jako jeden z wielu, zainwestuj w nowoczesną, dobrze funkcjonującą stronę, która codziennie będzie przyciągała tłumy klientów!

Wizytówki

Strony, jakie projektuję i wykonuję, to w pełni profesjonalnie działające produkty, które sprawią, że Twoja firma będzie widoczna w internecie, a także będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Strony responsywne

Nowocześnie wyglądająca strona, działająca szybko oraz co istotne – wyświetlana prawidlowo na telefonach, smartfonach, tabletach, laptopach czy monitorach o rożnej wielkości (rozdzielczości) – sprawi, ze Klienci będą zadowoleni z przebywania na Twojej stronie.

Strony katalogi

Kiedy chcesz mieć stronę prywatna albo branżową/ firmową a w niej umieszczone produkty; ale nie potrzebujesz portalu czy też sklepu. Oferuję Ci stronę w formie Katalogu produktów, etc

Remont stron

Czasami posiadasz już stronę, ale jest już co nieco przestarzała albo nie do końca Ci się  podoba. Co wtedy ? Nie ma najmniejszego problemu! Mogę pomóc Ci ją odświeżyć, unowocześnić, uczynić responsywną lub też dodać jakieś nowe, przydatne funkcje, jak: galerie, forum, formularz kontaktowy, mapy.

Strony połączone z Fb

To co zamieszczasz na Facebooku, na swoim Fanpage’u , Twitterze, google+- od razu, automatycznie, ukazuje się na.. Twojej stronie. Nie potrzeba przenosić zawartości wpisów z portalu społecznościowego na stronę. Czyż nie jest to super narzędzie