Sklepy internetowe

Projektuję od kilku lat e_commerce, czyli internetowe esklepy. Robię to zazwyczaj na takich platformach jak Prestashop oraz woocommerce, lecz nieobce są mi inne silniki – Magento, Virtuemart itd.

Jaki sklep dla Twojej Firmy?

Czasem zastanawiałeś się chyba jak realnie zwiększyć przychody swojej Firmy. W dobie internetu nieodzowną i czasami jedyną skuteczna drogą by ten Twój cel osiągnąć jest tworzenie i następnie prowadzenie sklepu internetowego.

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwośći jaki sklep wybrać, dostosować go do specyficznej sytuacji w jakiej dziala Twoja firma, zapraszam: napisz maila, zadzwoń!

JAKIE ROZWIĄZANIE

Jaki sklep wybrać? Prestashop, Woocomerce a może Magento. Dużo zależy od tego jak złożony ma być ten sklep – ile produktów, ile funkcji.

Poniżej podstawowe informacje dotyczące sklepów

  • Wymagają większego hostingu
  • Generują większy ruch na stronie, wobec tego potrzebny większy CPU
  • Ogólnie dobrze się pozycjonują – lepiej od zwyczajnych stron
  • Sklepy – systemy płatne i bezpłatne

SKLEPY INTERNETOWE

Możesz wybrać darmowe systemy e-commerce lub też płatne, to zależy od wielu czynników, skontaktuj się ze mną, postaram się doradzić!

Co wchodzi w skład wykonania Sklepu

Projekt graficzny

Grafika tworzona jest zarówno od podstaw jak i używane są gotowe szablony graficzne, czasami udoskonalane.

przygotowanie grafiki

Gotowa grafika jest dostosowywana do konkretnego systemu ecommerce. Pliki *.jpg i *.png są “cięte” i implementuje się je do kodu PHP, zajmuje to bardzo dużo czasu, lecz layout takiego sklepu jest wyjątkowy i unikalny!

Dodanie podstawowych funkcji

Takie funkcje sklepu internetowego to: formularz do kontaktu, mapki, system procesu zamawiania towarów, dodatki społecznościowe.

Zewnętrzne systemy

Na koniec łącze nasz sklep z:

  • porównywarkami cenowymi
  • programami magazynowo-fakturowymi
  • portalami sprzedażowymi, jak alegro