Grafika

Zadzwoń albo napisz

Grafika 2D, jeśli potrzebujesz zaprojektowania: ulotki, baneru, reklamy, plakatu, wizytówki, czy jakiegokolwiek innego projektu, napisz lub zadzwoń.

ATRAKCYJNY I NOWOCZESNY WYGLĄD

Projektuję grafikę głównie z myśla o stronach, przygotowuję grafikę do nowo powstałych projektów webowych – banery na strony, layout stron, czy przy okazji czasowych eventów – promocje, informacje czy wydarzenia (w formie tzw. pop-up-ów). Ale czasami wykonuję też rozmaite projekty graficzne nie związane zasadniczo z webdesign’em.

GRAFIKA [reklamowa]

Zastanawiasz się dlaczego mając stronę internetową, nie zauważasz większego ruchu w interesie? Wiem, że sama strona, gdy nie jest sprzężona z wizualizacją graficzna firmy (reklama, wizytówki, papier firmowy) nie wiele Ci dać może. Do tego trzeba mądrej kampanii marketingowej. Oto jej podstawy

  • Pomysł – cel, metody, środki.
  • Wielogodzinna praca grafika we współpracy ze zleceniodawca
  • Wybór najlepszych szkiców i projektów
  • Produkcja reklam oraz logistyka
  • Częstotliwość kampanii; skuteczna? proof
  • Podsumowanie

PROJEKTOWANIE

Grafika webowa

Grafika wykonywana pod kątem stron i sklepów internetowych. Banery, animacje, ikonki, grafiki zwiazane z promocjami.

Grafika reklamowa

Wykonuję od wielu lat różnego rodzaju grafiki – banery zewnętrzne, billboardy, reklamy prasowe, ulotki, plakaty.

Edycja zdjęć

Edycja starych i nowych fotografi – retusz, dodawanie, odejmowanie elementów zdjęcia. Efekty – sepia, rozmycie, wyostrzanie.

SZTUKA czy zwykłe rzemiosło

Nie raz, nie 2 zastanawiałeś się zapewne czy dziś graficy to artyści czy też zwykli rzemieślnicy dobrze znający się na Photoshopie czy Illustratorze.

Wielu Klientów uważa nasze projekty za wynik połączenia: talentu artystycznego z możliwością użycia super narzędzia do zaprojektowania grafiki  Zależy to od wielu rzeczy – jaki to projekt, jaki czas mamy na “produkcję”.

MOJE PROJEKTY

a widziałeś już zrealizowane przez GRAFIKstudio grafiki?